کلینیک دکتر مهران امینی | Dr. Mehran Amini Clinic

کلینیک در یک نگاه

دندان های زیبا و متعاقب آن لبخند زیبا نشانه ای از سلامتی است. شعار ما این است که لبخند شما اعتماد به نفس و سرزندگیتان را نشان می دهد. سلامت دندان نشانه ای از پاکیزگی و سلامت کلی بدن است. دهان درگاه ورودی کلیه سیستم های بدن است، بنابراین حفظ دندان های پایدار و ساختارهای مرتبط اطرافشان اهمیت بسیاری در حفظ کیفیت زندگی دارد.

ایمپلنت بدون جراحی
درمان بدون استرس برای بیمار

مبنای کار این مطب درمان های کم تهاجمی بر اساس دستاوردهای جدید دندانپزشکی است تا حدی که در نتیجه آن، خیلی از بیماران بطور کلی تصورشان از دندانپزشکی عوض شده است.

تفاوت‌های عمده این مرکز با دیگر مراکز در چیست؟

۱ - انجام بیحسی کاملا بدون درد
دستگاه 5 Quick Sleeper که با پیشرفت تکنولوژی فرانسوی پس از چند نسل اینک به تکامل خود رسیده است واقعا این امکان را فراهم کرده است که بیمار یک بیحسی عمیق را تنها در دندانهای مورد نظر و نه تمام فک، کاملا بدون درد تجربه کند.
۲ - ایمپلنت بدون جراحی و با دقتی بالاتر از روش دستی
دستگاه 3Shape Oral Scanner این امکان را فراهم می‌کند که اطلاعات کامل و دقیق دندانها و بافتهای دهان بصورت دیجیتال، ثبت شود.این اطلاعات با سیتی اسکن رادیولوژیک بیمار تلفیق میشود و بکمک اینها یک استنت ساخته میشود که در نهایت امکان عمل ایمپلنت را بدون جراحی و بدون برش لثه فراهم می آورد.
۳ - دستگاه CAD - CAM
تکنولوژی ساخت روکش برای ایمپلنت، دندان طبیعی، لمینت، اینله و انله بصورت دیجیتال، در واقع جای لابراتوار های سنتی به روش دستی را گرفته است که با سرعت و دقت بیشتر ساخت پروتز ایمپلنت را در مطب امکان پذیر کرده است.
۴ - اسکن داخل دهانی به جای قالبگیری سنتی با مواد خمیری شکل که در بعضی افراد ایجاد حالت تهوع میکرد.
۵ - امکان گذاشتن ایمپلنت بلافاصله بعد از کشیدن دندان.
۶ - امکان ساخت روکش موقت در همان جلسه ایمپلنت گذاری بخصوص در نواحی جلوی دهان که زیبایی مطرح است طوری که بیمار هرگز بدون دندان نمیماند.
۷ - .عدم وجود درد و تورم و عوارض پس از جراحی ایمپلنت
۸ - در این کلینیک تا حدی به کیفیت درمان اطمینان داریم که کلیه مراحل درمان ضمانت میشود و امکان عودت هزینه در صورت عدم رضایت بیمار از هر مرحله درمان وجود دارد.

متخصص و کلینیک ایمپلنت شما چه ویژگی‌هایی میبایست داشته باشد؟

به یاد داشته باشید که هر دندانپزشکی مهارت تکنیکی یا تجهیزات لازم برایی کاشت ایمپلنت دندان را ندارد. بنابراین مهم است که مرکز ایمپلنت یا دندانپزشک منتخب شما کسی باشد که بتواند اعتماد شما را کاملا جلب کند و در طول فرآیند درمان همواره در کنار و حامی شما باشد. کاشت دندان کاری بیش از تنها پر کردن حفره ای در دهان شما انجام می دهد. ایمپلنت ها به جلوگیری از تحلیل استخوان ها کمک می کنند، به توانایی شما برای جویدن و تغذیه مناسب کمک می کنند و به شما یاری می دهند که ظاهر جوانتری داشته باشید. شاید با تبلیغات بسیاری روبرو شده باشید که به شما این نوید را می دهند که در یک روز دارای دندانی جدید شده و در هنگام ترک کردن آن مرکز ایمپلنت دیگر جای دندان شما خالی نخواهد بود، اما واقعیت این است که فرآیند کاشت دندان خیلی بیشتر از یک روز طول میکشد و همچنین نیازمند تداوم مراقبت و نگه داری است تا مطمئن شوید که ایمپلنت کاملا در جای خود به درستی قرار گرفته است.